Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Aviation Career Day

WSIiZ, będąc jednym z krajowych liderów w zakresie badań nad rozwojem rynku lotniczego w Polsce i na świecie, zaprasza wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem kariery zawodowej w branży lotniczej na wydarzenie pn. Aviation Career Day. 
 
Aviation Career Day organizowany jest przez Koło Naukowe Aviation Management Club oraz Biuro Karier WSIiZ i odbędzie się 22 maja br. w siedzibie WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie. Wśród prelegentów pojawią się m.in. Michał Tabisz, Dyrektor Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” Sp. z o.o. oraz przedstswiciele Emirates SkyCargo, Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, Pratt&Whitney Rzeszów S.A., Enter Air, Royal-Star Aero. 
 
Lotnictwo to branża, która nieustannie się rozwija. Aby sprostać wymaganiom pracodawców, kształcimy studentów anglojęzycznych kierunków Aviation Management oraz General Aviation Managment tak, aby już w trakcie studiów nie mieli problemu ze znalezieniem zatrudnienia w branży – mówi Michał Nędza, Koordynator specjalności Aviation Management na WSIiZ.
 
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będąc jednym z krajowych liderów w zakresie badań nad rozwojem rynku lotniczego w Polsce i na świecie, prowadzi wyjątkowe w skali kraju, jak i Europy Środkowo-Wschodniej studia branżowe związane z lotnictwem. Studia te przyczyniają się do rozwoju zwłaszcza Polski południowo-wschodniej, w której działa klaster firm branży lotniczej o znaczeniu krajowym, a nawet europejskim. 
 
W trakcie wydarzenia uczestnicy usłyszą  m. in. o zasadach rekrutacji do pracy oraz na praktyki i staże, a także dowiedzą się o specyfice pracy w branży lotniczej. Wśród prelegentów są nasi absolwenci, którzy odnoszą sukcesy na rynku pracy w branży lotniczej. Przez cały czas trwania Aviation Career Day, zapraszamy również do odwiedzenia stoisk, na których uczestnicy będą mogli osobiście porozmawiać z przedstawicielami firm oraz sprawdzić swoje umiejętności pilotażu na symulatorze lotów – informuje Ewa Podgórska, Kierownik Biura Karier WSIiZ.
 
Prezentacje prowadzone będą w j. angielskim. 

Program Aviation Career Day:
10.00-13.30 – hol główny – strefa stoisk
 
I część prezentacji – Aula im. Prof. Jerzego Chłopeckiego:
10.30-10.50 – „Regional airports in Poland – how fast and how long they will grow” – Michał Tabisz, Dyrektor Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” Sp. z o.o.
10.50-11.20 – „How to become Air Traffic Controller” – Maciej Pasierb, Kontroler Ruchu Lotniczego, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
11.20-11.40 – „Industy 4.0” – Andrzej Czarnecki, Dyrektor Komunikacji, Pratt&Whitney Rzeszów S.A.
11.40-12.00 – „Career Path… Straight or Right?” – Jarek Jakubczak, Cargo Manager Poland, Emirates SkyCargo
 
 
12.00-12.30 – Przerwa – czas m.in. na odwiedzenie stoisk firm oraz na sprawdzenie swoich umiejętności pilotażu na symulatorze lotów
 
II część prezentacji – Aula im. Prof. Jerzego Chłopeckiego:
12.30-12.50 – „Career in Carlson Wagonlit Travel” – Carlson Wagonlit Travel
12.50-13.10 – „Studies and work in Enter Air” – Michał J. Wichrowski - Enter Air
13.10-13.30 – „Royal-Star Aero Aviation Services Provider” – Serhiy Hontariuk - Royal-Star Aero
 
Zapraszamy na Facebooka: link
 
Na Aviation Career Day organizatorzy zapraszają wszystkie zainteresowane osoby, również uczniów szkół ponadgimnazjalnych, dla których zaplanowane są konkursy i nagrody.
 

 

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH