Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Gra o karierę - Biuro Karier dla Ciebie

 

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji projektu „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie”, która planowana jest w dniach 8-12 kwietnia 2019 roku. Jest to ogólnopolski projekt, powstały z ramienia Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy  KRASP, którego celem jest promocja działalności Biur Karier wśród społeczności studentów.


W ramach tego projektu, Biuro Karier WSIiZ organizuje warsztaty oraz szkolenia. W związku z powyższym zapraszamy Państwa na wydarzenia realizowane w ramach Gry o Karierę. Poniżej szczegóły.


Wtorek, 09 kwietnia 2019 r.

09.00 – 10.00 – “How to prepare to an interview? – from the recruiter’s perspective”, Barbara Bilska - Deloitte

10.00 – 11.00 – „Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej – z perspektywy rekrutera”, Barbara Bilska - Deloitte

Przez cały dzień od godziny 09.00 do 13.00 w Holu głównym będzie można napić się pysznej kawy i porozmawiać z przedstawicielami Deloitte o karierze zawodowej. 


Czwartek, 11 kwietnia 2019 r.

10.00 – 11.00 „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni” , Klaudia Wójciak, Koordynator Programu Edukacyjnego „Nowoczesne Zarządzanie Biznesem” - Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o.

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w poszczególnych wydarzeniach proszone są o przesłanie e-maila na adres mrarus@wsiz.rzeszow.pl w tytule e-maila należy wpisać temat prezentacji.

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH