Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy: Spedytor/dyspozytor

Firma transportowa EURO-TRANS Sp.J. Danuta i Stanisław Początek zatrudni osobę na stanowisko biurowe: spedytor / dyspozytor

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa procesu transportu drogowego, realizowanych kontraktów i zleceń
  • planowanie kursów pojazdów
  • kierowanie pracą kierowców
  • pozyskiwanie ładunków
  • prace administracyjne związane z realizacją zleceń

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka obcego – preferowany j. niemiecki, ewentualnie j. angielski (codzienny telefoniczny kontakt z klientami zagranicznymi, dokumentacja w języku obcym)
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość zagadnień branży TSL

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • samodzielne stanowisko pracy
  • wyszkolenie i uzyskanie wymaganych kwalifikacji
  • pasjonującą, pozbawioną monotonii pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres ekozak@euro-trans.biz

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH