Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Program Praktyk Letnich - Programista SQL

Interesujesz się bazami danych? Znasz SQL na dobrym poziomie? Jeżeli tak - to zapraszamy Cię na praktyki do Sente. W ramach praktyk będziesz mógł wziąć udział w realizacji zleceń dla naszych klientów, rozwijać oprogramowanie efektywnie wspierające firmy w codziennej realizacji ich procesów, dodawać i testować nowe funkcjonalności. A wszystko to w niepowtarzalnej i twórczej atmosferze!


Czego nauczysz się na praktykach? Jak będzie wyglądał przebieg praktyk?
Praktyki w Sente będą miały charakter praktyczny i będą trwały przez 2 miesiące (lipiec i sierpień). W pierwszym okresie praktyk, w ramach cyklu szkoleń, zapoznasz się z używanymi przez nas narzędziami i technologiami, a także z wytwarzanym przez nas oprogramowaniem. Prowadzone przez nas warsztaty i szkolenia pozwolą Ci na rozwinięcie praktycznych umiejętności. Następnie zaprosimy Cię do współpracy z naszym zespołem programistów. Będziesz mógł zrealizować swoje pierwsze zadania. Poznasz codzienną pracę specjalistów oraz będziesz współpracować z nimi jako pełnoprawny członek zespołu IT.


Jak będzie wyglądała rekrutacja na praktyki?
Rekrutacja składa się z dwóch etapów. Najpierw zaprosimy Cię do wykonania testu zdalnego (z zakresu SQL). Następnie spotkamy się u nas po to, by móc dokładniej poznać Twoje kompetencje z wybranego obszaru. W trakcie spotkania, w którym będzie uczestniczył specjalista IT oraz HR, poprosimy Cię także o rozwiązanie testu analitycznego.


Dlaczego warto wziąć udział w praktykach?
•    Dołączysz do pracowników renomowanej firmy IT o wyjątkowej kulturze organizacyjnej
•    Będziesz częścią samozarządzającego się zespołu i poznasz zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania
•    Otrzymasz szansę zmierzenia się z przykładowymi zadaniami, które mogą wystąpić w projekcie realizowanym dla klienta
•    Zyskasz pakiet szkoleń i warsztatów
•    Po pozytywnym przejściu praktyk, możesz otrzymać od nas propozycję pracy


Praktyki są płatne.

Zgłoszenia w formie aplikacji online tutaj przyjmowane są do 10 czerwca 2017.

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH