Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Projekt ABK Kariery

  • Jesteś studentem ostatniego semestru studiów I lub II stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie?

 

  • Jesteś zainteresowany/a rozpoczęciem prowadzenia własnej działalności gospodarczej ale nie wiesz jak się za to zabrać?

 

  • Masz już swoją firmę i chciałbyś/aś dowiedzieć się jak ją rozwinąć?

 

  • Chciałbyś/aś podjąć pracę ale nie wiesz jak dobrze przygotować dokumenty aby zapraszano Cię na rozmowy kwalifikacyjne?

 

  • Chcesz zmienić dotychczasowe miejsce zatrudnienia?

 

Jeśli tak, to udział w projekcie ABK Kariery jest właśnie dla Ciebie. W ramach projektu będziesz mógł/a skorzystać z porad Doradcy zawodowego oraz Doradców ds. przedsiębiorczości. Otrzymasz wsparcie i wiedzę, która ułatwi Ci poruszanie się po rynku pracy. Weźmiesz również udział w szkoleniach, które zwiększą Twoje kompetencje i równocześnie zwiększą Twoje szanse na rynku pracy. Po zakończeniu szkoleń otrzymasz certyfikat potwierdzający nabycie przez Ciebie nowych kompetencji.

 

W projekcie mogą wziąć udział studenci ostatnich dwóch semestrów studiów I i II stopnia. Zapoznaj się ze szczegółami i zapisz do projektu poprzez stronę www.abkkariery.wsiz.pl

 

 

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH