Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Rob to, co kochasz - nie tylko po godzinach

 

Szkoda życia na pracę, której nie lubisz. Odkryj tysiące możliwości - już 13 marca na Absolvent Talent Days - największych targach pracy, praktyk i staży, które odbędą się na Uniwersytecie Rzeszowskim. Porozmawiaj z najlepszymi z 75 pracodawców i wybieraj spośród 750 ofert. Załap się na bezpłatne warsztaty i szkolenia. Pobierz bilet na wydarzenie: talentdays.pl. Ciesz się życiem w pracy i po pracy.

 

Znajdź pracę w sam raz dla ciebie

Myślisz, że “nie ma (dobrej) pracy dla ludzi z twoim wykształceniem”? Sprawdź, jacy pracodawcy szukają na Absolvent Talent Days kandydatów takich, jak ty. Wybierz kierunek studiów i zobacz, jakie firmy mają ofertę dopasowaną do twoich potrzeb. Nic na siłę, to ty decydujesz - gdzie i jak chcesz pracować. Proste! Wejdź na talentdays.pl i odkryj swoje możliwości.

 

Porozmawiaj z pracodawcą - zanim zaaplikujesz

Poznaj pracodawcę w nieformalnej atmosferze i dowiedz się, za co lubi swoją pracę. Porozmawiaj z nim i zapytaj o co tylko chcesz - o możliwości rozwoju, zakres obowiązków, atmosferę w zespole, o dodatkowe benefity (warsztaty, szkolenia, dodatkowe owoce, a może wypady na kręgle?). Sprawdź, czy to firma dla ciebie, zanim zaaplikujesz.

 

Zdobądź przewagę - aplikuj na wydarzeniu

Wyróżnij się z tłumu. Nie pozwól by twoje CV zginęło wśród setek aplikacji wysyłanych jednym kliknięciem. Zaprezentuj pracodawcy swoją osobowość na wydarzeniu i przekonaj go do swojej kandydatury. Aplikuj od razu na wydarzeniu. Zostaw rekruterowi swoje CV w wersji drukowanej albo aplikuj elektronicznie - opaską, którą dostaniesz po wejściu na event. Wystarczy, że podczas rejestracji na wydarzenie (na talentdays.pl) uzupełnisz swój profil i dodasz dokumenty aplikacyjne.

 

Załap się na bezpłatne warsztaty i szkolenia 

Wybieraj spośród 100 bezpłatnych debat, paneli dyskusyjnych, warsztatów i szkoleń, które poprowadzą doświadczeni praktycy biznesu i rekruterzy. Zdobądź praktyczną wiedzę i buduj relacje z prelegentami. Kto wie, może już niedługo spotkacie się na gruncie zawodowym?

 

Dowiedz się, jak dobrze wypaść w oczach pracodawcy - już za pierwszym razem. Zabierasz się do szukania pracy i nie wiesz, od czego zacząć? CV, list motywacyjny czy rozeznanie się w najtrudniejszych pytaniach na rozmowie rekrutacyjnej? Przygotuj się do spotkania kwalifikacyjnego pod okiem doświadczonych rekruterów.

  

Pobierz bilet:

http://talentdays.pl

 

Kiedy i gdzie się widzimy?

     6 marca 2018, Warszawa, PGE Narodowy

     8 marca 2018, Wrocław, Hala Stulecia

     13 marca 2018, Rzeszów, Uniwersytet Rzeszowski

     15 marca 2018, Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie

     20 marca 2018, Kraków, ICE Kraków

     22 marca 2018, Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe

     5 kwietnia 2018, Łódź, EXPO Łódź

     10 kwietnia 2018, ERGO ARENA, Gdańsk / Sopot

 

Partner Strategiczny: Jeronimo Martins      

Partner technologiczny: Deloitte      

Partner merytoryczny: Adecco, EY, Nestle, Uniwersytet Rzeszowski

Partner naukowy: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Partner medialny: dlaStudenta, Eurostudent, Hintigo, studia.net, studentnews

Organizator: Absolvent.pl, Fundacja Absolvent

 

 

 

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH