Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Warsztaty z Assunto

 

już w najbliższy piątek tj. 16 marca br. odbędą się warsztaty, dotyczące skutecznego zachowania na rynku pracy. Spotkania odbędą się w sali RA21. Startujemy o godzinie 13.00.

Poniżej dokładne informacje:

 

  • 13.00 – 14.00 Temat1: Dlaczego pracodawcy nie reagują na przesłane cv? Najczęściej popełniane błędy w cv i podczas rozmów kwalifikacyjnych.
  • 14.00 – 15.00 Temat2: Wynagrodzenie – słowo tabu (oczekiwania pracowników a możliwości pracodawcy). Jaki jest stosunek pracodawcy do zagadnień finansowych.

 

Warsztaty poprowadzi Pani Izabela Zych - specjalista w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, trener szkoleniowy i przede wszystkim propagator turkusowego podejścia w zarządzaniu organizacjami. Z branżą HR związana od 6 lat - aktualnie jest Dyrektorem Zarządzajacym w Agencji Rekrutacyjnej Assunto.

Osoby chcące wziąć udział w warsztatach proszę o przesłanie e-maila na adres
mrarus@wsiz.rzeszow.pl do dnia 15 marca do godziny 13.00. W treści e-maila proszę wpisać, który warsztat Państwa interesuje. Jeśli oba, to proszę o zamieszczenie takiej informacji w e-mailu. W temacie e-maila proszę natomiast wpisać Warsztaty - rynek pracy.

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH