Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Wizyta Konsul USA w WSIiZ

 W najbliższą środę w siedzibie Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzaniaodbędzie się spotkanie z Konsul USA w Krakowie Paulą Walker, która przedstawi możliwości wyjazdu do Stanów Zjednoczonych Ameryki dla młodzieży akademickiej. 

Obecnie Polska jest jedynym krajem Strefy Schengen nie mającym zniesionego reżimu wizowego z USA. Jednym z możliwości wyjazdu do tego kraju jest program Work&Travel, z którego może skorzystać młodzież akademicka.

Podczas swojej prezentacji Konsul USA w Krakowie Paula Walker przedstawi szczegóły dotyczące głównie programu dla studentów Work&Travel, m.in. opowie w jaki sposób można aplikować, a także jakie wymagania stoją przed osobami starającymi się o taki wyjazd.

Program Work&Travel jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą wyjechać do Stanów Zjednoczonych w miesiącach wakacyjnych, aby pracować i zdobywać doświadczenie, a także zwiedzać najpotężniejsze państwo Świata. 

- Program Work&Travel cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W ciągu kilku dni od ogłoszenia informacji o spotkaniu chęć udziału w nim zadeklarowało kilkadziesiąt osób. Tak duże zainteresowanie świadczy o tym, że studenci nie boją się podejmować wyzwań i chcą zdobywać doświadczenie zawodowe nawet na innym kontynencie – podkreśla Dominik Łazarz z Biura Prasowego WSIiZ w Rzeszowie. 

Spotkanie odbędzie się w najbliższy środę, tj. 28 lutego br. o godzinie 13.00 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania, ul. Sucharskiego 2, w sali RA 53. Osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu mogą się zgłaszać na adres bk@wsiz.rzeszow.pl, ilość miejsc jest ograniczona. 

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH