Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Absolvent Talent Days

 Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

 
informujemy, że w dniu 8 listopada br. odbędzie się kolejna edycja rzeszowskich targów pracy i praktyk Absolvent Talent Days - największych ogólnopolskich targów wspierających rozwój kariery młodych osób. Podczas targów, ponad 750 przedstawicieli firm z Polski i zagranicy będzie poszukiwać kandydatów do pracy w swoich zespołach. Uczestnicy będą mieli szansę skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne ze specjalistami HR, wziąć udział w szkoleniach z kompetencji miękkich, a także za darmo wykonać zdjęcie do CV. 

Zachęcamy wszystkich Państwa do udziału w tym wydarzeniu, które nasza Uczelnia wspiera jako Partner naukowy. Udział w targach daje Państwu możliwość kontaktu z przedstawicielami firm, zdobycia informacji na temat wymagań stawianych kandydatom do pracy, czy zapoznania się z ofertą programów stażowych.
 
W celu umożliwienia Państwu uczestnictwa w targach Absolvent Talent Days, w dniu 8 listopada br. w naszej Uczelni ogłoszone zostały godziny rektorskie od 9:45-16:10 (szczegóły dostępne na WU).
 
Targi odbędą się w godz. 10:00-16:00 na terenie Uniwersytetu Rzeszowskiego (al. Tadeusza Rejtana 16C). Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą wziąć udział w targach, zachęcamy do zapoznania się z programem dostępnym na stronie internetowej oraz pobrania BEZPŁATNEGO BILETU WSTĘPU.
 
 
ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH