Access Your Account:
E-mail address:
Password:

Oferta pracy

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: księgowość

dodano: 2018-01-03 11:36:59
Stanowisko: księgowość
Wojewodztwo: podkarpackie
Miasto: Nowa Sarzyna
Typ oferty: staż
Data podjęcia: 15.12.2017
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: średnie/student/wyższe

Charakterystyka:

Twoje zadania: Udział w wdrożeniu nowego systemu ERP, Weryfikacja i porównywanie danych po migracji, Wsparcie zespołu w pracach związanych z zamykaniem roku obrotowego, Ewidencja zdarzeń gospodarczych, Archiwizacja dokumentów

Wymagane kwalifikacje:

Wymagania: Wykształcenie średnie ekonomiczne, preferowane kierunki: rachunkowość, controlling, finanse, Znajomość podstaw rachunkowości, Dobra znajomość programów pakietu MS Office, Pracowitość, obowiązkowość, rzetelność, elastyczność, Umiejętność pracy w zespole, Silna motywacja osiągania wyznaczonych celów

Firma oferuje:

Oferujemy: Staż w ramach projektu na okres 6 miesięcy w Spółce posiadającej stabilną pozycję na rynku, Możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych specjalistów, Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, Możliwość udziału w ciekawych projektach, Zatrudnienie w oparciu o umowę stażową na okres 6 miesięcy z możliwością nawiązania dłuższej współpracy, Opiekę Opiekuna Merytorycznego przez cały okres odbywania stażu
Typ oferty: umowa zlecenie
Umowa na czas: określony
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta wazna do: 2018-02-09
ILOŚĆ ODSŁON 31