Access Your Account:
E-mail address:
Password:

Oferta pracy

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: Specjalista ds. Logistyki Pasażerskiej

dodano: 2018-01-05 10:59:43
Stanowisko: Specjalista ds. Logistyki Pasażerskiej
Wojewodztwo: podkarpackie
Miasto: Kielnarowa k/Rzeszowa
Typ oferty: praca
Data podjęcia: 1.02.2018
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: średnie

Charakterystyka:

Zakres obowiązków: • profesjonalna obsługa Klientów (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna), • wyszukiwanie połączeń oraz przygotowywanie ofert i wycen, • sprzedaż biletów kolejowych, autobusowych, promowych, • uzupełnianie wniosków wizowych, • sprzedaż ubezpieczeń podróżnych, • obsługa zwrotów i zmian dokumentów podróży, • przygotowywanie i terminowe dostarczanie dokumentów do Działu Fakturowania i Rozliczeń.

Wymagane kwalifikacje:

Wymagania: • dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego języka obcego, • znajomość geografii świata, • łatwość nawiązywania kontaktów, • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet), • dobra organizacja stanowiska pracy, • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, • zaangażowanie, silna motywacja do pracy, • wysoka kultura osobista.

Firma oferuje:

Oferujemy: • stałą pracę w przyjaznej atmosferze dynamicznego zespołu, • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie, • umowę o pracę na czas nieokreślony w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, • atrakcyjne wynagrodzenie, • cykl profesjonalnych szkoleń.
Typ oferty: umowa o pracę
Umowa na czas: określony
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta wazna do: 2018-01-31
ILOŚĆ ODSŁON 44