Access Your Account:
E-mail address:
Password:

Oferta pracy

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: Specjalista ds. Rezerwacji Hotelowych

dodano: 2018-01-05 11:01:20
Stanowisko: Specjalista ds. Rezerwacji Hotelowych
Wojewodztwo: podkarpackie
Miasto: Kielnarowa k/Rzeszowa
Typ oferty: praca
Data podjęcia: 1.02.2018
Liczba miejsc: 2
Wymagane wykształcenie: średnie

Charakterystyka:

Obowiązki: • obsługa zapytań klienta, przygotowywanie ofert; • dokonywanie rezerwacji hotelowych; • sprawdzanie dokumentów; • obsługa zwrotów i zmian rezerwacji; • przygotowywanie i terminowe dostarczanie dokumentów do działu rozliczeń.

Wymagane kwalifikacje:

Wymagania: • komunikatywność i dyspozycyjność; • umiejętność pracy w zespole; • bardzo dobra znajomość języka obcego; • znajomość języka niemieckiego mile widziana; • znajomość pakietu Office i obsługi urządzeń biurowych; • umiejętność pracy pod presją czasu; • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej.

Firma oferuje:

Oferujemy: • możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym; • udział w szkoleniach; • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie; • przyjazną atmosferę pracy; • stałe wynagrodzenie.
Typ oferty: umowa o pracę
Umowa na czas: określony
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta wazna do: 2018-01-31
ILOŚĆ ODSŁON 49