Access Your Account:
E-mail address:
Password:

Oferta pracyDane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu


Szczegóły ogłoszenia: zostań członkiem lub koordynatorem PROJEKTU

dodano: 2018-01-05 11:55:39
Stanowisko: zostań członkiem lub koordynatorem PROJEKTU
Wojewodztwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Typ oferty: staż
Data podjęcia:
Liczba miejsc: 5
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia

Charakterystyka:

Poszukujemy wolontariuszy chętnych do współpracy w różnorodnych projektach Instytutu Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju, działającym przy Stowarzyszeniu EWPM. Biorąc udział w działaniach Instytutu masz szansę rozwinąć szereg umiejętności, uzyskać ciekawe doświadczenie, nawiązywać wartościowe kontakty i uczestniczyć w wartościowych szkoleniach. Nasza praca to głównie rozwój własny, a także pomoc innym w rozwoju. Wolontariat zapewni Ci rozwój w następujących obszarach, które są dla Ciebie interesujące: - przedsiębiorczości i biznesu, - rekrutacji i budowania kariery, - inteligencji finansowej, - sprzedaży, - marketingu i PR, - zarządzania, - organizacji szkoleń i eventów, - grafiki i fotografii, - umiejętności interpersonalnych.

Wymagane kwalifikacje:

U nas masz dwie możliwości rozwoju: współpracuj i rozwijaj projekt - zostań CZŁONKIEM grupy projektowej lub zarządzaj projektem i własnym zespołem - zostań KOORDYNATOREM projektu Sam/a decydujesz w jakie projekty chcesz się zaangażować i ile czasu na nie poświęcić. Wolontariat możesz realizować zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie.

Firma oferuje:

Typ oferty: inny
Umowa na czas: nie dotyczy
Wymiar czasu: nie dotyczy
Wynagrodzenie: 1 / bd
Wymagane dokumenty: Jeśli jesteś zainteresowana/y – wypełnij ankietę rekrutacyjną znajdującą się pod linkiem: http://wolontariat.instytutruszela.pl/ a my skontaktujemy się z Tobą :).
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta wazna do: 2018-01-22
ILOŚĆ ODSŁON 38