Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

O nas

Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie powstało

w styczniu 1999 roku. Nasze działania koncentrują się na pomocy studentom i absolwentom  w przejściu z okresu nauki do etapu poszukiwania pracy.


Od początku naszego istnienia nawiązujemy kontakty z polskimi i zagranicznymi pracodawcami, rozpowszechniamy informacje dotyczących funkcjonowania krajowego rynku pracy. Swoją misję pełnimy poprzez organizowanie szkoleń, pozyskiwanie i dystrybucję ofert pracy, przeprowadzanie wstępnych rekrutacji na zlecenie firm oraz organizację Podkarpackich Targów Pracy.


W dniu 15 września 2003 roku Biuro Karier WSIiZ zostało wpisane do rejestru agencji zatrudnienia jako agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz agencja doradztwa personalnego pod numerem 141/1a.


Prowadząc szeroko zakrojoną działalność w materii doradztwa na rynku pracy udzielamy pomocy zarówno studentom i absolwentom Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, jak i osobom z zewnątrz. Pomoc w planowaniu przyszłej kariery zawodowej oraz w znalezieniu pracy jest naszym priorytetem.

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH