Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/0101/02/17 - redaktor, Jasionka/Rzeszów

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: redaktor

dodano: 2017-02-09 14:22:58
Stanowisko: redaktor
Województwo: podkarpackie
Miasto: Jasionka/Rzeszów
Typ oferty: praca/staż
Data podjęcia: 01.03.2017 r.
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: średnie/student/wyższe

Charakterystyka:

Grupa W&W sp. z o.o. to firma badawczo-konsultingowa, specjalizująca się w badaniach marketingowych i rynkowych oraz tworzeniu strategii i wdrożeń z zakresu marketingu treści. Badamy potencjał rynkowy produktów i usług, jakość obsługi, satysfakcję i opinię klientów. Poprzez content marketing budujemy świadomość marek i docieramy do ich nabywców. Działamy na styku branży badawczej, internetowej oraz doradczej z dowolną przewagą każdego z tych obszarów w zależności od obsługiwanego projektu.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
REDAKTOR/KOREKTOR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

•Tworzenie artykułów własnych i redagowanie gotowych materiałów,
•Kontrola i edycja dokumentów pod kątem poprawności interpunkcyjnej, ortograficznej, językowej,
•Przyjmowanie i analizowanie zleceń na tekst, slogan lub koncepcję reklamy,
•Współpraca z Działem Content Marketingu przy realizacji zleceń oraz obsługa edytorska pism zarządu spółki,
•Redagowanie i optymalizacja treści pod wyszukiwarki internetowe,
•Szukanie/kreacja tematów,
•Wymyślanie interakcji do poszczególnych tekstów/tematów (blog).

Wymagane kwalifikacje:

OCZEKIWANIA
•Zainteresowanie, wiedza i umiejętności redagowania pism – warunek konieczny,
•Wykształcenie wyższe lub licencjat (preferowane kierunkowe), bądź studenci ostatnich lat uczący się w trybie zaocznym,
•Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie redakcyjne, prowadzenie bloga itp.),
•Bardzo dobra umiejętność pisania,
•Doskonała umiejętność obsługi komputera, w tym edytorów tekstów,
•Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania treścią CMS i SEO - mile widziane,
•Dotrzymywanie terminów i odpowiedzialność,
•Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Firma oferuje:

OFERUJEMY
•Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie łączącej badania marketingowe z content marketingiem,
•Pracę w przyjaznym, energicznym zespole, który działa z zaangażowaniem, czerpiąc satysfakcję ze swojej pracy,
•Dużą swobodę działania i możliwość realizowania własnych pomysłów.
Typ oferty: umowa o pracę
Umowa na czas: próbny
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2017-02-28
ILOŚĆ ODSŁON 84

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH