Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/324/03/17 - administracja / personel biurowy, Rzeszów

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: administracja / personel biurowy

dodano: 2017-03-20 12:01:45
Stanowisko: administracja / personel biurowy
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Typ oferty: praktyka
Data podjęcia: 01.04.2017
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: student

Charakterystyka:

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder International, która jest jedną z wiodących agencji usług w Europie z obrotem powyżej 1 mld euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 20 krajach Europy.
W związku z rozwojem naszej spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Praktykant/-ka
Obowiązki:
• udzielanie informacji osobom poszukującym pracy,
• pomoc przy bieżących projektach rekrutacyjnych,
• bieżące wsparcie administracyjno-biurowe,
• archiwizacja dokumentów,

Wymagane kwalifikacje:

• bardzo dobra organizacja pracy,
• dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
• wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
• wysoka kultura osobista.

Firma oferuje:

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego z zakresu doradztwa personalnego,
• miłą atmosferę pracy,
• umowę o praktyki.
Typ oferty: inny
Umowa na czas: nie dotyczy
Wymiar czasu: nie dotyczy
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2017-03-30
ILOŚĆ ODSŁON 31

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH