Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - Z/0163/09/17 - produkcja, Jasionka

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: produkcja

dodano: 2017-09-14 11:06:20
Stanowisko: produkcja
Województwo: podkarpackie
Miasto: Jasionka
Typ oferty: praktyka
Data podjęcia: 01.10.2017
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia

Charakterystyka:

Firma Heli-One Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce k. Rzeszowa należy do międzynarodowej korporacji z branży lotniczej - CHC Helicopter. Heli-One prowadzi obsługę hangarową helikopterów floty CHC oraz klientów zewnętrznych. Dokonujemy przeglądów, modyfikacji i remontów helikopterów dla klientów z całego świata. Nasza lokalizacja w Polsce wyposażona jest w najwyższej klasy narzędzia, sprzęt techniczny
i zespół wykwalifikowanych ekspertów.
Aktualnie poszukujemy kandydatów chętnych do odbycia praktyki na stanowisku:
Specjalista ds. Planowania
Nr. ref: PLA/2017
Miejsce praktyki: Jasionka (pow. rzeszowski)

Interesujesz się lotnictwem i chciałbyś dołączyć do zespołu obsługującego śmigłowce
z całego świata?
Chcesz zdobyć cenne doświadczenie praktyczne realizując przy tym ciekawe projekty?
Jeśli tak, aplikuj na praktyki do Heli-One Poland

Zakres zadań:
• Generowanie dokumentów związanych z naprawą komponentów,
• Generowanie dokumentów związanych z obsługą,
• Wycena części,
• Uzupełnianie plików i tworzenie raportów na podstawie danych z systemu,
• Generowanie harmonogramów zadań do wykonania na śmigłowcach,
• Współpraca z innymi działami firmy, w ramach realizowanych projektów.

Wymagane kwalifikacje:

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:
• Jesteś uczniem, studentem lub absolwentem (preferowane kierunki: Zarządzanie
i inżynieria produkcji lub pokrewne),
• Chcesz zdobyć cenne doświadczenie,
• Dobrze posługujesz się pakietem MS Office m.in. Excel, Power Point,
• Lubisz pracować w zespole,
• Jesteś zmotywowany do działania i uczenia się nowych rzeczy,
• Chętnie podejmujesz się nowych zadań i terminowo się z nich wywiązujesz,
• Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.

Firma oferuje:

Oferujemy:
• Trzymiesięczną płatną praktykę podczas której będziesz realizował/a samodzielnie powierzone zadania oraz zastosujesz wiedzę teoretyczną w praktyce
• Możliwość samodzielnego realizowania powierzonych zadań oraz zastosowania wiedzy teoretycznej w praktyce
• Rozwój i doskonalenie umiejętności zawodowych
• Pracę w multikulturowym środowisku i przyjaznej atmosferze
• Możliwość uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego
• Ubezpieczenie NNW
Typ oferty: inny
Umowa na czas: określony
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2017-11-30
ILOŚĆ ODSŁON 30

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH