Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/0875/12/17 - programista php, RZESZÓW

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: programista php

dodano: 2017-12-29 14:52:38
Stanowisko: programista php
Województwo: podkarpackie
Miasto: RZESZÓW
Typ oferty: praca
Data podjęcia: Tak szybko jak to możłiwe
Liczba miejsc: 5
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia

Charakterystyka:

Obowiązki:
tworzenie nowych aplikacji internetowych opartych o platformę Drupal i framework Symfony
modyfikacja istniejących aplikacji internetowych opartych o platformę Drupal 7 i 8
tworzenie i modyfikacja modułów dla Drupala
tworzenie i modyfikacja szablonów dla Drupala
tworzenie skryptów w jQuery
Nie znasz Drupala, ale uwielbiasz PHP? Świetnie, nauczymy Cię!

Wymagane kwalifikacje:

minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych lub serwisów internetowych w PHP
znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, w mowie i piśmie (95% naszej pracy to praca z klientami z zagranicy)
znajomość programowania modułów w Drupalu lub w znajomość jednego z popularnych frameworków PHP (Symfony, Laravel, Yii, itp)
dobra znajomość HTML/CSS/jQuery,
dobra znajomość SQL,
chęć uczenia się i doskonalenia,

Firma oferuje:

pracę, do której przychodzić będziesz z przyjemnością,
pracę w firmie znajdującej się w czołówce firm programistycznych z Polski (światowa czołówka firm drupalowych)
prace z dużymi projektami; przykładowe liczby w naszych projektach: baza danych - 60GB, ilość użytkowników - 500 000, liczba treści na stronie - 700 000,
konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
stanowisko pracy: laptop oraz 2 duże monitory, ergonomiczny fotel, duże biurko (żebyś czuł/a się u nas lepiej niż w domu),
relaks przy PS4,
możliwość współpracy częściowo na zasadzie home office,
kartę multisport,
dobre towarzystwo,
elastyczny czas pracy,
możliwość udziału w organizacji konferencji i szkoleń o Drupalu (DrupalCamp Wrocław, DrupalDay)
współpraca w oparciu o B2B, umowę zlecenia lub umowę o pracę (do wyboru)
Typ oferty: działalność gospodarcza
Umowa na czas: nie dotyczy
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: 3500 / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2018-12-31
ILOŚĆ ODSŁON 261

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH