Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/004/01/18 - Specjalista ds. Logistyki Pasażerskiej, Kielnarowa k/Rzeszowa

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: Specjalista ds. Logistyki Pasażerskiej

dodano: 2018-01-05 10:59:43
Stanowisko: Specjalista ds. Logistyki Pasażerskiej
Województwo: podkarpackie
Miasto: Kielnarowa k/Rzeszowa
Typ oferty: praca
Data podjęcia: 1.02.2018
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: średnie

Charakterystyka:

Zakres obowiązków:
• profesjonalna obsługa Klientów (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna),
• wyszukiwanie połączeń oraz przygotowywanie ofert i wycen,
• sprzedaż biletów kolejowych, autobusowych, promowych,
• uzupełnianie wniosków wizowych,
• sprzedaż ubezpieczeń podróżnych,
• obsługa zwrotów i zmian dokumentów podróży,
• przygotowywanie i terminowe dostarczanie dokumentów do Działu Fakturowania i Rozliczeń.

Wymagane kwalifikacje:

Wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego języka obcego,
• znajomość geografii świata,
• łatwość nawiązywania kontaktów,
• dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet),
• dobra organizacja stanowiska pracy,
• umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
• zaangażowanie, silna motywacja do pracy,
• wysoka kultura osobista.

Firma oferuje:

Oferujemy:
• stałą pracę w przyjaznej atmosferze dynamicznego zespołu,
• możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie,
• umowę o pracę na czas nieokreślony w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• cykl profesjonalnych szkoleń.
Typ oferty: umowa o pracę
Umowa na czas: określony
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2018-01-31
ILOŚĆ ODSŁON 43

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH