Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/02026/18 - SPAWACZ, Rzeszów

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: SPAWACZ

dodano: 2018-06-13 11:23:24
Stanowisko: SPAWACZ
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Typ oferty: praca
Data podjęcia: 20.06.2018
Liczba miejsc: 10
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia

Charakterystyka:

Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, świadcząca usługi w zakresie instalacji przemysłowej i automatyki poszukuje Pracowników na stanowisko:

Spawacz

Główne zadania i obowiązki:
• udział w procesie produkcji konstrukcji stalowych i elementów urządzeń w siedzibie firmy lub na jednej z prowadzonych budów
• obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

Wymagane kwalifikacje:

Wymagania:
• doświadczenie związane z produkcją konstrukcji stalowych lub innych instalacji przemysłowych
• certyfikat spawalniczy MAG/ MIG i/lub TIG
• znajomość dokumentacji warsztatowej
• samodzielność w działaniu i inicjatywa

Firma oferuje:

• zatrudnienie na umowę o pracę na bardzo dobrych warunkach
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach inwestycyjnych
Typ oferty: umowa o pracę
Umowa na czas: próbny
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2018-06-19
ILOŚĆ ODSŁON 12

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH