Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/0205/06/18 - Specjalista ds. Administracji, Kielnarowa k/Rzeszowa

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: Specjalista ds. Administracji

dodano: 2018-06-13 11:30:53
Stanowisko: Specjalista ds. Administracji
Województwo: podkarpackie
Miasto: Kielnarowa k/Rzeszowa
Typ oferty: praca
Data podjęcia: 25.06.2018
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: wyższe

Charakterystyka:

ZADANIA NA STANOWISKU:
• wsparcie Działu Administracji w bieżących procesach z zakresu administracyjno-księgowego;
• weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;
• nadzór nad obiegiem dokumentów;
• bieżące zadania administracyjne;
• inne zadania zlecone przez przełożonych;

Wymagane kwalifikacje:

WYMAGANIA:
• Dobra znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności Excel);
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Terminowość i dokładność.
Dodatkowymi atutami będą:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
• Pracę w przyjaznym środowisku zawodowym zapewniającym otwartość i wsparcie współpracowników;
• Miłą atmosferę;
• Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego
• Pracę zmianową 8:00-16:00 lub 10:00-18:00.
Typ oferty: umowa o pracę
Umowa na czas: określony
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2018-07-12
ILOŚĆ ODSŁON 22

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH