Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/0221/07/18 - ankieter/ka, Rzeszów

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: ankieter/ka

dodano: 2018-07-03 08:47:34
Stanowisko: ankieter/ka
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Typ oferty: praca
Data podjęcia: lipiec 2018
Liczba miejsc: 5
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia

Charakterystyka:

Opis stanowiska:
• Przeprowadzanie ankiet i wywiadów telefonicznych w rozmaitych projektach badawczych z zakresu badań rynku i badań społecznych
• Informowanie koordynatora o postępach realizacji badania i ewentualnych trudnościach
• Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów

Oferta w żaden sposób nie wiąże się z telesprzedażą lub promocją usług.

Wymagane kwalifikacje:

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie
• Miły głos i dobra dykcja
• Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań
• Komunikatywność i łatwość wypowiadania się
• Uczciwość i terminowość wykonywanych zadań
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:
• Pracę dodatkową w oparciu o umowę zlecenie
• Bezpłatne szkolenia
• Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi
• Elastyczny czas pracy
• Praca w biurze firmy na terenie Rzeszowa

Stawki za 1 poprawnie zrealizowaną ankietę wynoszą od 8,00 zł do 25,00 zł brutto
Typ oferty: umowa zlecenie
Umowa na czas: nie dotyczy
Wymiar czasu: nie dotyczy
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: brak
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2018-07-31
ILOŚĆ ODSŁON 22

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH