Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/0222/07/18 - marketing, Rzeszów

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: marketing

dodano: 2018-07-05 10:50:39
Stanowisko: marketing
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Typ oferty: praca/staż/praktyka
Data podjęcia: od sierpnia
Liczba miejsc: 2
Wymagane wykształcenie: średnie/student/wyższe

Charakterystyka:

Zakres obowiązków:
• opracowanie i realizacja strategii content marketingu na potrzeby Ideo i marek zależnych
• tworzenie i dystrybucja przygotowanych treści / materiałów
• tworzenie i optymalizacja treści kampanii SEO/SEM
• bieżąca obsługa mediów społecznościowych i serwisów www
• analiza wyników i sprawne wyciąganie wniosków
• budowa relacji z przedstawicielami mediów branżowych

Wymagane kwalifikacje:

Wymagania:
• wykształcenie wyższe lub w trakcie, preferowane kierunki: marketing / PR / dziennikarstwo
• znajomość zagadnień związanych z e-marketingiem
• sprawna obsługa pakietu MS Office (Word, Excel oraz Power Point)
• duża samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
• umiejętność redagowania atrakcyjnych tekstów
• dobra znajomość zasad pisowni j. polskiego
• łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
dodatkowym atutem będzie
• doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu / PR
• biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Firma oferuje:

• stałą pracę w firmie, w której ze wszystkimi będziesz na „Ty”,
• możliwość realizacji własnych pomysłów,
• i sporo rzeczy, które sprawiają, że w Ideo jest fajnie: http://www.ideo.pl/firma/kariera/dlaczego-ideo/
Typ oferty: umowa zlecenie
Umowa na czas: określony
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (mile widziane portfolio) klikając w przycisk aplikowania. W treści e-maila przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić na rozmowę rekrutacyjną.
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2018-08-12
ILOŚĆ ODSŁON 36

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH