Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - Z/066/10/18 - administracja / personel biurowy, Rzeszów

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: administracja / personel biurowy

dodano: 2018-10-05 11:02:58
Stanowisko: administracja / personel biurowy
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Typ oferty: praktyka
Data podjęcia: 15.10.2018
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: student

Charakterystyka:

Praktykant w dziale administracji

Miejsce pracy: Rzeszów

Chcesz się rozwijać i uczyć od najlepszych w branży ochrony danych osobowych?
Cechujesz się chęcią do nauki nowych obszarów?
Interesują Cię innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorców?

Koniecznie aplikuj i ucz się od najlepszych!

GDPS (Good Data Protection Standard) to podmiot świadczący kompleksowe usługi z zakresu ochrony danych osobowych. Dostarczamy autorskie rozwiązanie technologiczne - Data Management Platform, które pozwala przedsiębiorcom w łatwy sposób samodzielnie dostosować się do wymagań RODO, a następnie zarządzać obszarem danych osobowych w organizacji.

Opis stanowiska:
Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami,
Wprowadzanie danych do systemu,
Współpraca z działem sprzedaży.

Wymagane kwalifikacje:

Wymagania:
Dobra znajomość pakietu MS Office,
Wysoka kultura osobista, osoba komunikatywna i łatwo nawiązująca relacje,
Dobra dykcja i łatwość formułowania myśli.

Firma oferuje:

Oferujemy:
Rozwój w obszarze ochrony danych osobowych, RODO i cyberbezpieczeństwa,
Struktura Startup, zapewnia mnóstwo wiedzy i obszarów do rozwoju,
Lokalizację w nowoczesnym biurowcu.
Możliwość kontynuowania praktyki w formie płatnego stażu
Typ oferty: inny
Umowa na czas: określony
Wymiar czasu: niepełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2018-10-30
ILOŚĆ ODSŁON 54

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH