Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/337/10/18 - logistyka, Gdańsk

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: logistyka

dodano: 2018-10-30 09:10:59
Stanowisko: logistyka
Województwo: pomorskie
Miasto: Gdańsk
Typ oferty: praca
Data podjęcia: 2018
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: bez znaczenia

Charakterystyka:

Analityk danych
Zadania:

• Analizowanie dużych zbiorów danych i wyciąganie wniosków
• Analiza tego, co dzieje się w serwisie, wyciąganie danych i tworzenie raportów na tej podstawie
• Automatyzacja raportów
• Stała analiza zachowań użytkowników serwisu
• Współpraca z działem produktu, marketingu, finansów.

Wymagane kwalifikacje:

Szukamy osoby, która:

• Lubi poruszać się w świecie liczb, matematyki i odkrywać nowe zależności, lubi wyciągać z danych wnioski o realnych zjawiskach
• Posiada doświadczenie w obszarze analityki danych
• Zna narzędzia: Excel, VBA, SQL
• Mile widziana będzie znajomość: Google Analytics, Google Tag Manager, Hotjar

Firma oferuje:

Co oferujemy?

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Kulturę pracy opartą o nowoczesne podejście (OKR, Scrum)
• Luźną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
• Elastyczne godziny pracy
• Praca zdalna lub w centrum Gdańska (Grunwaldzka 303)
• Dowolną formę współpracy
• Imprezy integracyjne
• Szkolenia

Kim jesteśmy?

Clicktrans jest największą w Polsce platformą internetową do zlecenia transportu dużych przesyłek. Działamy od 2010 roku w Polsce i Europie. Aktualnie jesteśmy obecni na 4 rynkach: Polska, Wielka Brytania, Niemcy i Hiszpania (https://clicktrans.pl/ | https://clicktrans.com/ | https://clicktrans.de/ | https://clicktrans.es/).
Typ oferty: umowa o pracę
Umowa na czas: nie dotyczy
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: cv
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2018-12-31
ILOŚĆ ODSŁON 43

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH