Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/342/11/18 - produkcja, Rzeszów

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: produkcja

dodano: 2018-11-22 10:29:11
Stanowisko: produkcja
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Typ oferty: praca
Data podjęcia:
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: wyższe

Charakterystyka:

SYNERTE Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, zajmująca się produkcją i montażem konstrukcji stalowych mechaniki i automatyki przemysłowej, w związku z realizacją nowych projektów poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierownik montażu elektrycznego

Główne zadania i obowiązki:
• nadzór nad realizacją montażu instalacji elektrycznych,
• kontrola i dbałość o zgodność dokumentacji technicznej,
• nadzór i kontrola terminowości realizacji prac,
• prowadzenie uzgodnień z klientem dotyczących zakresu prac, między innymi w j. obcym,

Wymagane kwalifikacje:

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne,
• doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych,
• dobra znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki, hiszpański (warunek konieczny),
• umiejętność oraz doświadczenie kierowania zespołem,
• uprawnienia SEP E, mile widziane SEP D,
• umiejętność czytania dokumentacji elektrycznych,
• komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętności przywódcze,

Firma oferuje:

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość uczestnictwa w ciekawych, międzynarodowych projektach inwestycyjnych
• zatrudnienie w siedzibie firmy, jak i na miejscu budowy
Typ oferty: umowa o pracę
Umowa na czas: próbny
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2018-12-31
ILOŚĆ ODSŁON 55

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH