Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - Z/001/01/19 - PR, Rzeszów

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: PR

dodano: 2019-01-11 09:06:50
Stanowisko: PR
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Typ oferty: praktyka
Data podjęcia:
Liczba miejsc: 3
Wymagane wykształcenie: student

Charakterystyka:

Jesteś ambitny? Szukasz doświadczenia, ale nie wiesz gdzie aplikować? Prześlij swoje CV do nas.

Agencja public relations i firma badawcza Exacto Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych podjęcia się praktyk.
Do zadań, które będziesz realizował podczas praktyki należą:
• tworzenie tekstów promocyjno-informacyjnych,
• zadania związane z monitoringiem mediów,
• działania przy organizacji konferencji i innych wydarzeń,
• działania przy realizacji projektów marketingowych i badawczych.

Wymagane kwalifikacje:

• dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel,
• komunikatywność i zdolności analityczne,
• umiejętność pracy w zespole,
• chęć uczenia się i zdobywania nowych doświadczeń,
• dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu (około 5h)

Firma oferuje:

• doświadczenie
• zaświadczenie, m.in. prezentujące zakres zadań przy których uczestniczył lub pracował praktykant,
• szansę na zdobycie pracy w Exacto – wiele osób rozpoczynających współpracę poprzez praktykę lub udział w badaniach, dziś z nami stale pracuje lub współpracuje.
Typ oferty: nie dotyczy
Umowa na czas: nie dotyczy
Wymiar czasu: nie dotyczy
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV oraz krótka informacja o sobie
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2019-02-28
ILOŚĆ ODSŁON 57

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH