Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/167/07/19 - zasoby ludzkie, Mielec

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: zasoby ludzkie

dodano: 2019-07-09 09:30:07
Stanowisko: zasoby ludzkie
Województwo: podkarpackie
Miasto: Mielec
Typ oferty: praca
Data podjęcia: -
Liczba miejsc: 2
Wymagane wykształcenie: student/wyższe

Charakterystyka:

Miejsce pracy: Mielec
Dział: HR
Wymiar pracy: pełny etat
System pracy: jednozmianowy, elastyczny czas pracy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Zadania na stanowisku
• Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego, średniego i wysokiego szczebla
• Przygotowywanie i publikowanie ofert pracy oraz selekcja napływających aplikacji
• Prowadzenie procesów rekrutacji metodami bezpośredniego dotarcia do kandydatów
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (agencje pracy, biura karier, portale internetowe, bazy kandydatów)
• Wdrażanie nowych narzędzi rekrutacyjnych z wykorzystaniem marketingu internetowego i portali społecznościowych
• Współpraca z kierownikami w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych
• Wsparcie w obszarze twardego HR (m.in. wystawianie skierowań na badania lekarskie)
• Realizowanie innych zadań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Wymagane kwalifikacje:

Oczekiwania wobec Kandydatów
• Minimum 2 – letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji (w wewnętrznym Dziale HR lub w agencji pracy)
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
• Praktyczna znajomość procesów oraz narzędzi HR w zakresie prowadzenia procesów rekrutacyjnych
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – łatwość w nawiązywaniu kontaktów, operatywność, samodzielność, kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność planowania zadań i organizacji swojej pracy
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Firma oferuje:

Oferujemy
• Stałą i stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę
• Elastyczny czas pracy
• Objęcie samodzielnego, perspektywicznego stanowiska i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego
• Realną możliwość podnoszenia kwalifikacji (poprzez udział w kursach i specjalistycznych szkoleniach branżowych – wewnętrznych, jak i zewnętrznych)
• Finansowanie nauki języków obcych (lekcje prowadzone przez native speakera)
• Inne pozapłacowe i płacowe benefity (między innymi dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe)
• Pracę w przyjaznej i niekorporacyjnej atmosferze
Typ oferty: umowa o pracę
Umowa na czas: nie dotyczy
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2024-12-31
ILOŚĆ ODSŁON 64

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH