Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/168/07/19 - produkcja, Rzeszów

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: produkcja

dodano: 2019-07-09 09:54:13
Stanowisko: produkcja
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Typ oferty: praca
Data podjęcia: -
Liczba miejsc: 2
Wymagane wykształcenie: student/wyższe

Charakterystyka:

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży lotniczej. W związku z dalszym rozwojem firmy oraz rozbudową Działu Utrzymania Ruchu poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych objęciem samodzielnego stanowiska .

ELEKTRONIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: bliskie okolice Rzeszowa
System pracy: zmianowy

Opis stanowiska:

• Naprawy i usuwanie usterek na maszynach CNC oraz innych urządzeniach produkcyjnych
• Tworzenie, monitorowanie oraz zamykanie dokumentacji towarzyszącej procesom napraw i przeglądów maszyn
• Wykonywanie analiz przyczyn awarii oraz wprowadzanie ulepszeń w celu podniesienia efektywności pracy urządzeń i instalacji
• Specyfikowanie części zamiennych do zakupu
• Wykonywanie prac prewencyjnych oraz przeglądowych

Wymagane kwalifikacje:

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe techniczne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• Znajomość schematów elektrycznych oraz pracy z dokumentacją techniczną
• Uprawnienia SEP do 1kV „E”
• Znajomość systemów sterowania maszyn i urządzeń (mile widziany Sinumerik / Siemens)
• Znajomość budowy maszyn oraz obrabiarek CNC (szlifierki, tokarki, frezarki, piece próżniowe)
• Znajomość metodologii diagnostyki maszyn oraz wykonywania prac przeglądowych
• Znajomość budowy układów sterowania obrabiarek i urządzeń
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w innowacyjnej międzynarodowej firmie z branży lotniczej
• Komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
• Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: wsparcie finansowe nauki na studiach oraz nauki języków obcych, dofinansowanie do obiadów, pakiet medyczny oraz wiele innych…
Typ oferty: umowa o pracę
Umowa na czas: nie dotyczy
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2024-12-31
ILOŚĆ ODSŁON 48

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH