Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/191/08/19 - kierownicy projektów, Rzeszów

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: kierownicy projektów

dodano: 2019-08-09 08:11:29
Stanowisko: kierownicy projektów
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Typ oferty: praca
Data podjęcia: od zaraz
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: wyższe

Charakterystyka:

Miejsce pracy: Rzeszów
Opis stanowiska:
Poszukujemy kandydatów do pracy w grupie kierowników zarządzających projektami informatycznymi i pomocy przy obsłudze klientów korporacyjnych, w młodym i energicznym zespole.
Zakres obowiązków:
• wsparcie dla kierownika projektu w realizacji projektu informatycznego,
• przygotowanie niezbędnej dokumentacji,
• nadzór nad realizacją usługi,
• kontrola jakości,
• przygotowywanie raportów okresowych z wykonanych prac dla klientów.

Wymagane kwalifikacje:

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (ukończone lub w trakcie, preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie projektami),
• mile widziana znajomość języka angielskiego w piśmie, na poziomie B2,
• komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
• biegła znajomość obsługi pakietu MS Office.
Dodatkowym atutem będzie znajomość tematyki e-commerce.

Firma oferuje:

Oferujemy:
• udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
• dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
• pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
• wybór preferowanej formy zatrudnienia,
• benefity pozapłacowe (m.in.: karta Multisport, bilety do kina, zajęcia językowe),
• możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),
• dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne,
• plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca-pm@ideo.pl
Ideo Sp. z o.o.
ul. Nad Przyrwą 13
35-234 Rzeszów
tel.: +48 17 860 21 86
fax: +48 17 86 111 71
www.ideo.pl
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o.\"
Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych
Typ oferty: umowa o pracę
Umowa na czas: nie dotyczy
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2019-09-09
ILOŚĆ ODSŁON 53

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH