Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Szukam pracy

Szukasz pracy? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki ofert.


Nasza uczelnia posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia (nr 141 - data pierwszego wpisu do rejestru: 15.09.2003 r.). W ramach tej działalności świadczymy usługi z zakresu pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego oraz poradnictwa zawodowego.


Jako agencja pośrednictwa pracy zapraszamy wszystkie osoby poszukujące pracy do rejestracji w naszej bazie, za pośrednictwem
formularza osobowego.* Pamiętaj – im więcej dokładnych informacji o sobie zamieścisz w formularzu, tym łatwiej odnajdzie Cię potencjalny pracodawca.


Wszystkie osoby zapisane w naszej Bazie Osób Poszukujących Pracy mogą aplikować na pojawiające się oferty bezpośrednio przez stronę internetową Biura Karier. Warto wiedzieć, że rejestracja zapewnia też dopływ wszystkich istotnych informacji droga mailową.

 

Więcej ofert dostępnych jest w siedzibie Biura Karier WSIiZ – na prośbę niektórych firm, oferty dostępne są tylko dla studentów WSIiZ.


 

 

 

*Przystępując do Bazy Osób Poszukujących Pracy WSIiZ i korzystając z usług agencji pośrednictwa pracy, każda osoba zatrudniona w wyniku prowadzonej za jej pośrednictwem rekrutacji zobowiązana jest do przekazania do Biura Karier WSIiZ informacji o zatrudnieniu, pod rygorem utraty praw do skorzystania z usług agencji pośrednictwa pracy w przyszłości. Niniejsze dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach statystycznych.

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH