Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Praca

Szukasz pracy? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki ofert.


Nasza uczelnia posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia (nr 141 - data pierwszego wpisu do rejestru: 15.09.2003 r.). W ramach tej działalności świadczymy usługi z zakresu pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego oraz poradnictwa zawodowego.


Jako agencja pośrednictwa pracy zapraszamy wszystkie osoby poszukujące pracy do rejestracji w naszej bazie, za pośrednictwem
formularza osobowego.* Pamiętaj – im więcej dokładnych informacji o sobie zamieścisz w formularzu, tym łatwiej odnajdzie Cię potencjalny pracodawca.


Wszystkie osoby zapisane w naszej Bazie Osób Poszukujących Pracy mogą aplikować na pojawiające się oferty bezpośrednio przez stronę internetową Biura Karier. Warto wiedzieć, że rejestracja zapewnia też dopływ wszystkich istotnych informacji droga mailową.


 

 

 

*Przystępując do Bazy Osób Poszukujących Pracy WSIiZ i korzystając z usług agencji pośrednictwa pracy, każda osoba zatrudniona w wyniku prowadzonej za jej pośrednictwem rekrutacji zobowiązana jest do przekazania do Biura Karier WSIiZ informacji o zatrudnieniu, pod rygorem utraty praw do skorzystania z usług agencji pośrednictwa pracy w przyszłości. Niniejsze dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach statystycznych.

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH