Administrator Systemów ERP

Lokalizacja Rzeszów, Polska
Data opublikowania 2 czerwca 2021
Kategoria Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w kierunku IT,
Liczba miejsc 1
Umowa na czas/Contract period Okres próbny - 3 miesiące
Wymagane dokumenty CV

Opis

Aktualnie poszukujemy:
Miejsce pracy:
Zaczernie/ okolice Rzeszowa
Zadania:
  • Wsparcie i rozbudowa systemu ERP XL,
  • Udział przy planowaniu oraz wdrażaniu rozwiązań IT,
  • Administracja systemów informatycznych oraz infrastruktury informatycznej,
  • Zapewnienie wsparcia informatycznego dla pracowników firmy w zakresie sprzętu i oprogramowania,

Wymagane kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w kierunku IT,
  • Doświadczenie z systemami ERP w szczególności znajomość systemu ERP XL, Optima firmy Comarch,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość MS SQL Server,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Crystal Reports,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, kreatywność,
  • Mile widziane doświadczenie we wdrożeniach na  produkcji,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Firma oferuje

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Forma zatrudnienia: umowa o prace w pełnym wymiarze godzin,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące wiedzę i umiejętności,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna.
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki