[ANGIELSKI] Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja Zaczernie, Poland
Data opublikowania 11 stycznia 2022
Kategoria Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie średnie
Liczba miejsc 3
Umowa na czas/Contract period określony
Wymagane dokumenty CV

Opis

nPhoto to nasza ekskluzywna marka fotoproduktów, których odbiorcami są profesjonalni fotografowie.

Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje.

Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale też doświadczenie zakupowe były dla każdej osoby wyjątkowe.

Wymagane kwalifikacje

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C1)
  • łatwość prowadzenia rozmów w języku obcym
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność płynnego poruszania się w Internecie
  • empatia
  • wielozadaniowość i podzielność uwagi
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Firma oferuje

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • partnerską relację ze współpracownikami i nieformalną atmosferę pracy
  • jasny zakres zadań
  • pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, Multisport)
  • pracę hybrydową lub stacjonarną w nowoczesnym biurze - Zaczernie k. Rzeszowa

Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki