Asystent Kierownika Projektów IT

Published 24 listopada 2022
Location Rzeszów, Poland
Category Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie Informatyka, zarządzanie projektami
Liczba miejsc 2
Umowa na czas/Contract period stały
Wymagane dokumenty CV

Opis

Obecnie poszukujemy osoby, która jako Asystent Kierownika Projektów IT pomoże nam zarządzać projektami Klientów biznesowych. Ofertę kierujemy dla kandydatów, którzy posiadają już podstawowe doświadczenie w tej roli, jak i osób, które chcą się rozwijać i w przyszłości zająć stanowisko Kierownika Projektów IT.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie dla kierownika projektu w codziennych zadaniach
  • Dbanie o przygotowanie niezbędnej dokumentacji
  • Organizacja pracy i zarządzanie zespołem developerskim
  • Przygotowywanie raportów okresowych z wykonanych prac dla klientów.

Wymagane kwalifikacje

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Samodzielność, dobra organizacja prac,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat B
  • Wykształcenie wyższe (ukończone lub w trakcie, preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie projektami)
  • Mile widziana wiedza w zakresie technologii internetowych i marketingu internetowego
  • Atutem będzie również znajomość metodyk zarządzania projektami.

Firma oferuje

  • Udział w ambitnych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju
  • Współpraca z markami rozpoznawalnymi na całym świecie
  • Zadbanie o Twój rozwój - możesz się wiele nauczyć od doświadczonych kolegów i koleżanek, opłacimy lub dofinansujemy Twoje szkolenia czy certyfikaty, będziesz mieć stały dostęp do popularnych platform szkoleniowych
  • Profesjonalnie przygotowany proces wdrożenia, który będzie realizowany wspólnie z dedykowanym opiekunem
  • Elastyczne podejście do pracy – pracujemy w biurze, zdalnie oraz hybrydowo
  • Rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych – dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie do zakupu sprzętu i inne
  • Work/life balance.
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki

Uczelnia posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 141.
Uczelnia nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń podanych przez pracodawców.