Fizjoterapeuta – Ośrodek rehabilitacyjny – Francja

Published 4 sierpnia 2022
Location ul. Piekary 7 61-823 Poznań, Poznań, Poland
Category Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie fizjoterapia
Liczba miejsc 5
Wymagane dokumenty CV

Opis

OPIS STANOWISKA:

  • Ośrodek oferuje zabiegi rehabilitacyjne pacjentom dorosłym. Placówka posiada 4 sale do rehabilitacji z szerokim zapleczem technicznym m.in. sprzętem do balneoterapii, sprzętem do badań posturograficznych oraz analizy chodu.
  • Do zadań fizjoterapeuty należy rehabilitacja pacjentów ortopedycznych i traumatologicznych (pacjenci po amputacjach, z protezami kolana, biodra, barku) oraz pacjentów neurologicznych (pacjenci z uszkodzonym rdzeniem kręgowym, po urazie głowy, z hemiplegią).
  • Fizjoterapeuta pracuje w zespole interdyscyplinarnym złożonym z lekarzy, 18 fizjoterapeutów, terapeutów zajęciowych, specjalistów APA, psychologów, neuropsychologów, logopedów.
  • Możliwość wypracowania dyżurów, które oddawane są w postaci dodatkowych dni wolnych – 15 dni RTT.

Wymagane kwalifikacje

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Firma oferuje

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI) z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
  • Pracę na pełen etat – czas pracy wynosi 37,5h/ tygodniowo, godziny pracy: 8:30-17:00 (przerwa od 12:00 do 13:00)
  • Wynagrodzenie: ok. 2676,04 € brutto/miesiąc (czyli ok. 12 563 zł brutto/ miesięcznie ).
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 4-5 miesięcy (koszt: 60 €/miesiąc): 2-piętrowa willa dzielona z pozostałymi fizjoterapeutami (4 pokoje na parterze i 4 na piętrze), do dyspozycji fizjoterapeuty jest osobny pokój oraz wspólna łazienka i kuchnia
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego online.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100€.
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki