Inżynier sieciowy

Lokalizacja Rzeszów, Polska
Data opublikowania 2 czerwca 2021
Kategoria Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Elektronika, Robotyka, Informatyka lub pokrewne (mile widziani studenci),
Liczba miejsc 2
Umowa na czas/Contract period Okres próbny - 3 miesiące
Wymagane dokumenty CV

Opis

Aktualnie poszukujemy:
Miejsce pracy:
 Zaczernie/ okolice Rzeszowa
Zadania:
  • Przeprowadzenie analizy pod kątem występowania problemu z urządzeniami sieciowymi w technologiach IP/Ethernet, w sieciach optycznych i miedzianych, WiFi, zgłaszanych przez operatorów telekomunikacyjnych,
  • Zdalna konfiguracja sprzętu sieciowego,
  • Testowanie sprzętu sieciowego jak routery, przełączniku oraz dokumentacja tych wyników. Przygotowywanie planów testowych pod katem następnych wydań oprogramowania.
  • Współpraca z działem rozwoju oprogramowania oraz automatyzacji testów w celu odwzorowania środowiska dla incydentu,
  • Raportowanie wykrytych błędów,
  • Automatyzacja zadań, testów i obowiązków,
  • Tworzenie instrukcji, dokumentacji oraz szkoleń w języku polskim i angielskim

Wymagane kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Elektronika, Robotyka, Informatyka lub pokrewne (mile widziani studenci),
  • Mile widziane doświadczenie w branży IT/ telekomunikacja/sieci komputerowe,
  • Rozeznanie w standardach sieciowych i zagadnieniach telekomunikacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiających swobodną komunikację,
  • Certyfikat CCNA ewentualnie w trakcie kursu lub ACSP - mile widziane,
  • Mile widziana umiejętność programowania w jednym z języków skryptowych: Expact, Bash, Python,
  • Znajomość systemu Linux,
  • Zdolności interpersonalne, sumienność, chęć niesienia pomocy innym
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Forma zatrudnienia: umowa o prace w pełnym wymiarze godzin,
  • Wynagrodzenie: płaca podstawowa + premia zadaniowa,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe.
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki