Konstruktor elektroniki

Lokalizacja Rzeszów, Polska
Data opublikowania 2 czerwca 2021
Kategoria Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie Mile widziane wykształcenie kierunkowe, preferowane kierunki elektroniczne
Liczba miejsc 1
Umowa na czas/Contract period Okres próbny - 3 miesiące
Wymagane dokumenty CV

Opis

Aktualnie poszukujemy:
Miejsce pracy:
 Zaczernie/ okolice Rzeszowa

Zadania:

  • Przygotowanie, definiowanie dokumentacji elektronicznej,
  • Tworzenie schematów blokowych urządzeń sieciowych,
  • Tworzenie schematów elektronicznych urządzeń sieciowych,
  • Budowanie prototypów,
  • Przygotowanie i przeprowadzenie testów prototypów urządzeń,
  • Współpraca z mechanikami, layout'erami oraz software'owcami,
  • Przygotowanie dokumentacji do seryjnej produkcji.

Wymagane kwalifikacje

  • Wiedza w zakresie projektowania układów cyfrowych i analogowych,
  • Znajomość Altium Designer,
  • Znajomość narzędzi symulacyjnych,
  • Biegła znajomość narzędzi tj.: oscyloskop, analizatory stanów, aparatura pomiarowa,
  • Podstawowa wiedza w zakresie EMC,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Chęć rozwoju,
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu płytek PCB,
  • Mile widziana wiedza w zakresie obowiązujących norm EMC,
  • Mile widziana znajomość systemów do kontroli wersji (SVN, GIT).

Firma oferuje

  • Stabilną pracę w przyjaznym zespole projektowym,
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Wynagrodzenie: płaca podstawowa + premia zadaniowa,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna.
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki