Masażysta

Lokalizacja Siedliska, Poland
Data opublikowania 11 stycznia 2022
Kategoria Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie minimum średnie
Liczba miejsc 1
Umowa na czas/Contract period określony
Wymagane dokumenty CV

Opis

SPA HOTEL SPLENDOR TO CZTEROGWIAZDKOWY HOTEL ZNAJDUJĄCY SIĘ W SIEDLISKACH ZALEDWIE 3 KM OD GRANIC MIASTA RZESZÓW.

HOTEL USYTUOWANY JEST W SPOKOJNEJ

OKOLICY WŚRÓD PRZEPIĘKNYCH KRAJOBRAZÓW RZESZOWSKICH LASÓW.  NASZ HOTEL POSIADA ZAPLECZE NOCLEGOWE DLA 76 OSÓB, SALE RESTAURACYJNE
I KONFERENCYJNE, KAWIARNIE ORAZ PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE CENTRUM ODNOWY BIOLOGICZNEJ.

Wymagane kwalifikacje

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe (doświadczenie będzie dodatkowym atutem)
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w weekendy
  • bardzo dobrej komunikatywności oraz pracy w zespole
  • aktualna książeczka zdrowia
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie masaży m.in. klasycznych, relaksacyjnych dostępnych w ofercie naszego Hotelu
  • dbanie o czystość miejsca pracy

Firma oferuje

  • elastyczną formę zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki