Pracownik administracyjny (Holandia)

Published 1 lipca 2024
Location Lubaczów, Poland
Category Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie Średnie/wyższe
Liczba miejsc 10
Umowa na czas/Contract period okres próbny/później umowa stała
Wymagane dokumenty CV

Opis

Do swojego zespołu poszukujemy pracownika biurowego. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dekarską, która wykonuje swoje projekty w Holandii oraz Belgii. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY do pracy w naszym holenderskim biurze w Tilburgu. Jest to praca stacjonarna w Holandii, stała, na pełny etat.

Obowiązki:

  • Wsparcie administracyjne i operacyjne działu
  • Realizacja powierzonych zadań
  • Kontakt z klientem
  • Prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji

Wymagane kwalifikacje

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Microsoft-Office
  • Doświadczenie w administracji
  • Gotowość do relokacji do Holandii

Firma oferuje

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Duży poziom samodzielności
  • Przyjazną atmosferę pracy
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki

Uczelnia posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 141.
Uczelnia nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń podanych przez pracodawców.