Pracownik administracyjny z j.niemieckim

Published 13 maja 2022
Location Rzeszów, Poland
Category Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie wyższe
Liczba miejsc 1
Umowa na czas/Contract period 3 miesiące
Wymagane dokumenty CV

Opis

Synerte Sp. z o.o. zatrudni:

Pracownika biurowego z j.niemieckim do działu Kadr

Biuro w centrum Rzeszowa

Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż, a przede wszystkim z branży Automotive. Naszymi partnerami są Volvo, Porsche, Audi, Peugeot, Daimler, MAN oraz wiele innych.

Świadczymy usługi montażu oraz demontażu urządzeń oraz komponentów systemów transportu technologicznego, a także konstrukcji stalowych.

Jako firma stawiamy przede wszystkim na rozwój zawodowy naszych pracowników.

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej zatrudnionych pracowników
  • Współudział w zakładaniu spółki na rynku niemieckim
  • Kontakt z zagranicznymi kancelariami wspierającymi firmę w sprawach kadrowo-płacowych
  • Wsparcie w zadaniach związanych z komunikacją wewnętrzną (tłumaczenia e-maili/dokumentów z j. niemieckiego na j. polski i odwrotnie)
  • Współpraca i płynna komunikacja z pozostałymi działami firmy.

Wymagane kwalifikacje

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację – min. B2
  • Doskonałej organizacji pracy
  • Zainteresowania kadrami i prawem pracy
  • Dokładności i rzetelności
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i Word)
  • Dyspozycyjności do pracy od zaraz

Firma oferuje

  • Adekwatne wynagrodzenie (w zależności od posiadanych kompetencji)
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Biuro w Centrum Rzeszowa
  • Stałe godziny pracy (08:00-16:00)
  • Kompleksowe wdrożenie
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy (telefon oraz laptop służbowy)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • Oraz nieskończoną ilość pysznej kawy
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki