Pracownik biurowy w Dziale Projektów Zagranicznych

Lokalizacja Ropczyce, Poland
Data opublikowania 11 października 2021
Kategoria Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie w trakcie studiów niestacjonarnych/wyższe
Liczba miejsc 1
Umowa na czas/Contract period okres próbny 3 miesiące
Wymagane dokumenty CV

Opis

Zadania:

  • Prowadzenie korespondencji z zagranicznymi klientami, urzędami,
  • Organizowanie formalności związanych z oddelegowaniem pracowników za granicę (A1, Limosa itp),
  • Organizowanie zakwaterowań pracowników za granicą,
  • Bieżąca Obsługa biura projektów zagranicznych,
  • Budowanie długofalowych relacji z obsługiwanymi klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Tłumaczenie dokumentacji,
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy oraz firmami współpracującymi, np. agencje celne, spedytorzy,
  • Sporządzanie raportów,

Wymagane kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe/w trakcie studiów niestacjonarnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Mile widziana znajomość drugiego języka obcego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Łatwość w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu kontaktów,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej oraz pracy w zespole
  • Dyspozycyjność,
  • Zaangażowanie, pracowitość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

Firma oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę w prężnie i dynamicznie działającej firmie,
  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji oraz poszerzanie wiedzy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Benefity do wybory: opieka medyczna, karta lunchowa.
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki