Praktyki/staż w zespole programistycznym

Published 21 czerwca 2024
Location ul. Jana Twardowskiego 9, Rzeszów, Poland
Category Staż
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie studenci drugiego stopnia lub końcówka pierwszego stopnia
Liczba miejsc 1
Umowa na czas/Contract period staż/praktyka
Wymagane dokumenty CV

Opis

Kluczowe zadania

  • Tworzenie i utrzymywanie aplikacji w języku C# (WinForms,WebAPI)
  • Wdrażanie aplikacji na środowiska testowe i produkcyjne
  • Tworzenie mechanizmów i zapytań bazodanowych
  • Tworzenie dokumentacji kodu źródłowego oraz instrukcji użytkownika.
  • Tworzenie testów automatycznych, testy manualne

Wymagane kwalifikacje

  • Umiejętność programowania w języku C#
  • Znajomość SQL (MsSQL)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość Angular
  • Mile widziana znajomość Flutter

Firma oferuje

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy w pozytywnie nastawionym, zgranym i ambitnym zespole
  • Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia

Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki

Uczelnia posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 141.
Uczelnia nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń podanych przez pracodawców.