Programista / Informatyk

Lokalizacja Warszawa, Polska
Data opublikowania 11 października 2021
Kategoria Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie wyższe / w trakcie studiów
Liczba miejsc 1
Wymagane dokumenty https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=64ba18d958be456c8024e514ab2922ac

Opis

Linetech S.A. jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w Europie Środkowo-Wschodniej w sektorze obsługi naziemnej statków powietrznych. Naszymi klientami są wiodące, międzynarodowe linie lotnicze.

Młody, dynamiczny i kreatywny zespół szuka otwartych umysłów….

 Odkryj u nas swoje mocne strony - stawiamy na współpracę, chętnie pomagamy nowym pracownikom
w przyswajaniu wiedzy i rozwoju kompetencji.

Doskonała szansa na start kariery zawodowej - możliwość rozwijania praktycznych umiejętności równocześnie
z edukacją na studiach.

Opis stanowiska:

Realizacja prac badawczo-rozwojowych m.in. dotyczących budowy robota NDT, służącego do badań poszycia statków powietrznych oraz opracowanie systemu do planowania poszczególnych napraw poszycia.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój produktu od fazy koncepcyjnej do fazy wdrożenia
  • Tworzenie oprogramowania

Wymagane kwalifikacje

Wymagania:

  • Umiejętność programowania (np. C++, Python)
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Dokładność oraz zaangażowanie

Mile wdziane:

  • Znajomość Ubuntu Linux
  • Znajomość GIT
  • Zainteresowanie lotnictwem
  • Umiejętność programowania ramienia robota (np. ROS)
  • Wykształcenie – student preferowanych kierunków: lotnictwo, automatyka i robotyka, informatyka, matematyka/fizyka lub pokrewne

Firma oferuje

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy tworzeniu innowacyjnych technologii
  • Elastyczne warunki pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki