Programista urządzenia wbudowane / Embedded SW Developer

Lokalizacja Rzeszów, Polska
Data opublikowania 2 czerwca 2021
Kategoria Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie średnie/wyższe
Liczba miejsc 2
Umowa na czas/Contract period Okres próbny - 3 miesiące
Wymagane dokumenty CV

Opis

Aktualnie poszukujemy:
Miejsce pracy:
 Zaczernie/ okolice Rzeszowa
Zadania:
  • Tworzenie oraz rozwijanie oprogramowania i aplikacji w urządzeniach sieciowych jak Routery, ONT, AP i przełączniki,

Wymagane kwalifikacje

  • Doświadczenie w programowaniu w C,
  • Znajomość lub doświadczenie przy tworzeniu systemów wbudowanych (Embedded programming),
  • Umiejętność kompilowania kodu (linkery, kompilatory np. gcc, makefiles),
  • Mile widziana znajomość systemu Linux,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Forma zatrudnienia: umowa o prace w pełnym wymiarze godzin,
  • Wynagrodzenie: płaca podstawowa + premia zadaniowa,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna.
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki