Specjalista ds. Rozliczeń

Published 3 czerwca 2022
Location Tyczyn, Poland
Category Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie brak
Liczba miejsc 5
Wymagane dokumenty CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres mailowy kariera@whynottravel.pl z dopiskiem „Specjalista ds. Rozliczeń”.

Opis

Firma Why Not TRAVEL powstała w 2004 roku, wyznaczając nowe standardy usług w zakresie turystyki biznesowej i indywidualnej.

Pełnia innowacyjnych rozwiązań technologicznych i  oferta projektowana indywidualnymi preferencjami Klientów pozwoliła naszej firmie w zaledwie 4 lata znaleźć się wśród liderów elitarnego zrzeszenia agentów IATA.

W 2014 roku Why Not TRAVEL zostało wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, zyskując dzięki akredytacji pakiet nowych uprawnień.

Największym kapitałem Why Not TRAVEL jest potencjał intelektualny, zaangażowanie oraz doświadczenie pracowników. Właśnie dlatego gwarantujemy atrakcyjne warunki i przyjazną atmosferę. Systematycznie inwestujemy w rozwój kompetencji zawodowych i osobistych całej kadry naszej firmy.

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z branżą turystyczną, lubisz pracę w międzynarodowym środowisku oraz zależy Ci na wzorowych relacjach z pracodawcą, to z pewnością zainteresują Cię nasze oferty.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania CV!

Wymagane kwalifikacje

Wymagania:

  • dobra znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności Excel)
  • znajomość ustawy o rachunkowości
  • znajomość podstaw księgowości
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale Księgowym/ kurs księgowości stopnia I
  • umiejętność pracy w zespole
  • terminowość i dokładność

Zadania na stanowisku:

  • wystawianie faktury i not księgowych
  • sporządzanie zestawień
  • archiwizacja dokumentów
  • kontakt z kontrahentami w zakresie uzgadniania rozrachunków

Firma oferuje

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym środowisku zawodowym zapewniającym otwartość i wsparcie współpracowników
  • miłą atmosferę
  • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego
  • umowę o pracę
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki