Specjalista ds. sprzedaży

Published 12 maja 2022
Location Fabryczna 4, Sędziszów Małopolski, Poland
Category Praca
Typ oferty Pełny etat
Wymagane wykształcenie wyższe
Liczba miejsc 2
Umowa na czas/Contract period czas nieokreślony
Wymagane dokumenty prawo jazdy kat. B

Opis

Najważniejsze zadania na Twoim stanowisku:

  • pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
  • monitorowanie rynku, stała diagnoza potrzeb klienta
  • przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych
  • przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych oraz raportów
  • monitorowanie działań konkurencji
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • zaangażowanie i wsparcie podczas wdrażania nowych produktów

Wymagane kwalifikacje

  • wykształcenie co najmniej średniego,
  • znajomość zagadnień związanych z elektromobilnością i OZE,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży,
  • kreatywność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • gotowość do podróży służbowych i prawa jazdy kat. B.

Firma oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz atrakcyjną premię,
  • gwarancję dużej samodzielności w działaniu,
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy ,
  • pracę w zagranym i zaangażowanym zespole;
  • dobrą atmosferę pracy;
Tylko zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o pracę.

Inne języki