Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/0320/03/17 - konsultant, Rzeszów

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: konsultant

dodano: 2017-03-16 18:24:14
Stanowisko: konsultant
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Typ oferty: praca
Data podjęcia: Marzec/Kwiecień 2017
Liczba miejsc: 12
Wymagane wykształcenie: średnie/student/wyższe/bez znaczenia

Charakterystyka:

Zadania na stanowisku:
- pomoc w instalacji, konfiguracji i obsłudze - obsługa klientów biznesowych przez telefon (call center - ruch przychodzący),
- pomoc w instalacji, konfiguracji i obsłudze urządzeń i usług oferowanych przez naszego klienta (internet, TV, telefonia VoIP),
- dodatkowa sprzedaż "przy okazji" produktów i usług,
- budowanie długofalowych relacji z Klientami,
- wysoka kultura osobista w kontakcie z klientem.

Wymagane kwalifikacje:

Od Kandydatów oczekujemy:

- otwartości i komunikatywności,
- znajomości rynku urządzeń mobilnych i nowinek technicznych,
- zaangażowania w powierzone zadania,
- szybkiego pisania na klawiaturze,
- dyspozycyjności (również popołudniami, w weekendy i święta)

Firma oferuje:

Oferujemy:

- Dzień Otwarty - spotkanie przedstawiające warunki pracy i obowiązki konsultanta,
- umowę o pracę (bez okresu próbnego, stawka podstawowa 13 PLN i więcej)
- szkolenie przygotowujące do pracy i możliwość rozwoju zawodowego
- liczne szkolenia z zakresu obsługi klienta
- pracę w pełnym wymiarze etatu (możliwe 3/4)
- pracę nowoczesnych pomieszczeniach o wysokim standardzie,
- dostęp do najnowocześniejszych technologii,
- pracę w młodym i zgranym zespole
Typ oferty: umowa o pracę tymczasową
Umowa na czas: określony
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: 13 / 15
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2017-04-14
ILOŚĆ ODSŁON 44

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH