Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/0201/06/18 - administracja / personel biurowy, Rzeszów

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: administracja / personel biurowy

dodano: 2018-06-13 11:00:11
Stanowisko: administracja / personel biurowy
Województwo: podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Typ oferty: praca
Data podjęcia: 20.06.2018
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: wyższe

Charakterystyka:

Firma Synerte Sp z O.O. z siedzibą w Rzeszowie, świadcząca usługi w zakresie instalacji przemysłowej i automatyki,
w związku z realizacją nowych projektów poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik do działu księgowo-finansowego

Główne zadania i obowiązki:

• obsługa administracyjna biura
• nadzór nad dokumentacją administracyjną
• utrzymywanie kontaktów z kontrahentami
• tworzenie zestawień
• nadzór nad płatnościami faktur

Wymagane kwalifikacje:

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
• znajomość pakietu Microsoft Office
• umiejętność pracy w zespole
• samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
• dokładność, staranność

Firma oferuje:

• możliwość zatrudnienia po odbytym stażu
• możliwość rozwoju zawodowego
• uczestnictwo w międzynarodowych projektach
Typ oferty: umowa o pracę
Umowa na czas: próbny
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2018-06-19
ILOŚĆ ODSŁON 28

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH