Panel logowania dla poszukujących pracy:
adres e-mail:
haslo:

Oferta pracy - P/006/01/19 - logistyka, Zaczernie k/Rzeszowa

Dane firmy

Ograniczony dostęp

Dane firmy widoczne są po zalogowaniu

Szczegóły ogłoszenia: logistyka

dodano: 2019-01-11 12:28:16
Stanowisko: logistyka
Województwo: podkarpackie
Miasto: Zaczernie k/Rzeszowa
Typ oferty: praca
Data podjęcia:
Liczba miejsc: 1
Wymagane wykształcenie: wyższe

Charakterystyka:

KOORDYNATOR DS. DYSTRYBUCJI MIĘDZYNARODOWEJ
Zakres obowiązków
- Koordynowanie działań w zakresie dystrybucji międzynarodowej
- Budowanie długofalowych relacji biznesowych z obecnymi i nowymi dostawcami usług transportowych
-Prowadzenie spotkań biznesowych oraz negocjacje warunków handlowych
- Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji procesów dostaw za granicę
- Współpraca z dostawcami w obszarze reklamacji i rozliczeń płatności za świadczone usługi
- Opracowywanie analiz i raportowanie
- Bieżące monitorowanie realizacji zawartych umów

Wymagane kwalifikacje:

- Doświadczenie we współpracy z firmami transportowymi, kurierskimi w zakresie przesyłek drobnicowych (LCL)
- Doświadczenie w negocjacjach z firmami międzynarodowymi
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego/poziom min.B2
- Bardzo dobra znajomość Excela
- Doskonale rozwinięte zdolności analityczne
- Umiejętność pracy w systemie zadaniowym
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Kreatywność i elastyczność
- Mile widziana znajomość branży TSL

Firma oferuje:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie produkcyjnej
- Pracę w branży z dużym potencjałem rozwoju (www.colorland.com, www.nphoto.com)
- Różnorodne zadania
- Zgrany zespół i nieformalną atmosferę pracy
- Zagraniczne wyjazdy służbowe
- Realne możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
Typ oferty: umowa o pracę
Umowa na czas: próbny
Wymiar czasu: pełny
Wynagrodzenie: bd / bd
Wymagane dokumenty: CV
Gdzie przesłać dokumenty: Informacja widoczna po aplikowaniu na daną ofertę
Oferta ważna do: 2019-02-28
ILOŚĆ ODSŁON 78

ABK KARIERY
Seminarium doktoranckie we WSIiZ - NAUKI O MEDIACH